قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سامانه‌ی آموزش آنلاین اتحاد زیست‌شناسان ایران

 

 

(قبل از استفاده از خدمات سامانه خواندن مطالب زیر الزامی می‌باشد.)

 

سامانه‌ی آموزش آنلاین اتحاد زیست‌شناسان ایران به عنوان بستری مناسب برای همه‌ی مدرسان و فراگیرندگان به صورت یک نمایشگاه دائمی، بازارچه‌ی خدمات آموزشی و موارد مرتبط با آموزش، فراهم‌کننده‌ی شرایط لازم و ایده‌آل برای آموزشگاه‌ها و اساتید، مدارس و دارندگان مجوزهای آموزشی جهت ارائه خدمات آموزشی می‌باشد و خود به تنهایی اقدام به تولید و ارائه هیچگونه خدمات آموزشی نخواهد نمود. تنها وظیفه‌ی سامانه‌ی آموزش آنلاین اتحاد زیست‌شناسان ایران در این خصوص، دریافت و تایید مدارک و مجوزهای لازم از ارائه‌دهندگان خدمات آموزشی و نمایش آن به جستجوکنندگان و فراگیرندگان خدمات آموزشی می‌باشد. به همین دلیل مطالعه‌ی دقیق همه‌ی موارد زیر و رعایت کامل آن‌ها در جهت عدم ایجاد هر گونه اختلال و جلوگیری از ضایع شدن حقوق هر یک از طرفین و رسیدن به اهداف عالیه‌ی آموزش که به عنوان قوانین و مقررات لازم‌الجرا برای استفاده‌کنندگان سامانه تعیین شده است؛ الزامی می‌باشد و درصورت بروز هرگونه مشکل به دلیل عدم رعایت قوانین مربوطه مسئولیت عواقب آن به عهده‌ی شخص خاطی خواهد بود. استفاده از این سامانه به منزله‌ی قبول تمامی شرایط و قوانین زیر می‌باشد و هرگونه اعتراض در این مورد دارای اعتبار نخواهد بود.

 

            سامانه‌ی آموزش آنلاین اتحاد زیست‌شناسان ایران تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌نماید و از استفاده‌کنندگان این سامانه نیز درخواست می‌شود تا تحت این قوانین به ارائه و یا دریافت خدمات بپردازند.

 توجه فرمایید که کاربران نباید نام کاربری و رمز عبور خود را در اختیار دیگران قرار دهند و هر شخص تنها می‌بایست با نام کاربری و رمز عبور مربوط به خود وارد سایت شود و از خدمات آن استفاده نماید. درصورت اثبات عدم رعایت موارد ذکر شده؛ کاربری مربوطه حذف و مسئولیت عواقب آن به عهده‌ی صاحب اصلی اطلاعات کاربری و شخص سوءاستفاده‌گر می‌باشد.

انتشار هرگونه محتوا (عکس پروفایل، متن، فیلم، کلاس آنلاین، آموزش، سوالات و آزمون‌ها و ...) مغایر با دین اسلام و قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده است و فرد خاطی تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

سامانه خود را موظف می‌داند که از انتشار مطالب مضر و نامناسب برای اقشار آسیب پذیر جامعه ازقبیل کودکان و نوجوانان جلوگیری به عمل آورد اما باید بدانیم که مسئول عملکرد کاربر در سامانه، خود شخص مربوطه می‌باشد و همچنین نظارت بر عملکرد اقشار آسیب پذیر در سامانه بر عهده‌ی والدین آنها خواهدبود.

چنانچه افراد با تشکیل حساب‌های کاربری مختلف، سعی در ایجاد اختلال در سایت، نرم‌افزارها و نیز دیگر کاربران داشته باشند، بدون هیچ‌گونه تذکری حساب کاربری آن‌ها حذف شده و پیگرد قانونی خواهدداشت.

مدرسین و شرکت‌کنندگان در کلاس‌ها باید حریم خصوصی کاربران دیگر  و همین‌طور قوانین جمهوری اسلامی را در ارائه و استفاده از خدمات آموزشی سامانه رعایت نمایند.

هنگام حضور در کلاس‌ها از حریم خصوصی خود مراقبت نمایید و بدانید که مسئولیت سوءاستفاده از اطلاعات خصوصی شما که  در اختیار دیگران قرار داده‌اید از قبیل تصویر و اطلاعات شخصی برعهده‌ی خودتان می‌باشد.

کلیه‌ی کاربران موظف هستند؛ اطلاعات خواسته‌شده  در سامانه، درباره خودشان، آموزشگاه، مدرسه، کلاس و هرگونه توضیحات دیگری را به درستی، با صداقت و به طور کامل در سایت وارد نمایند. لذا مسئولیت هرگونه اشتباه و عدم صداقت یا نقص در ثبت اطلاعات که ممکن است منجر به خسارت یا شکایت گردد؛ متوجه شخص کاربر خواهد بود و از طریق ممکن پیگیری فرد متقضی مورد بررسی خواهد‌گرفت.

سامانه اجازه دارد هر گونه اطلاعات و عکس یا خدمات آموزشی‌ که توسط کاربران در سایت ارائه می‌شود یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به کاربران سامانه می‌باشد را در صورت مغایرت با قوانین، هر زمان و به هر شکلی که ضروری بداند اصلاح یا حذف نماید.

سامانه این امکان را دارد که شرایط استفاده از خدمات، نرم افزارها و وب‌سایت خود را در طول زمان تغییر دهد و تغییرات حاصل‌شده از طریق شبکه‌های اجتماعی، سایت و نرم‌افزارهای سامانه یا به صورت پیامک و همچنین ایمیل به تمامی کاربران اطلاع داده خواهدشد؛  ادامه‌ی استفاده‌ی کاربر از خدمات سایت، به منزله‌ی رضایت وی از تغییرات حاصله در نظر گرفته می‌شود.

پرداخت هزینه‌ی کلاس‌ها توسط شرکت‌کنندگان و دریافت مبلغ مربوطه توسط برگزارکننده و کلیه‌ی مبادلات مالی باید از مسیر سایت انجام پذیرد و هرگونه تبادلات مالی خارج از این مسیر به منزله‌ی ضایع شدن حقوق سایت به حساب می‌آید و با نقض‌کنندگان با جدیت برخورد خواهد گردید.

ذخیره‌ی فیلم یا صدای کلاس تنها توسط مدرس یا با اجازه وی مجاز می‌باشد؛ لذا ذخیره فیلم کلاس به هرطریقی توسط افراد و انتشار آن بدون اجازه‌ی مدرس و سامانه مجاز نمی‌باشد و مصداق نقض قوانین کپی رایت خواهدبود و پیگرد قانونی خواهد داشت.

هرگونه تبلیغ علیه سامانه و محتوای ارائه شده توسط آن و تبلیغ سایت‌ها و نرم افزارهای دیگر ممنوع می‌باشد.

سعی کنید هیچ‌گاه مطالب خصوصی خودتان و یا دیگران را به امید اینکه طرف شما امین شماست؛ در اختیار افراد قرار ندهید زیرا در دنیای اینترنت و فضای مجازی، تضمین صددرصدی امنیت اطلاعات وجود ندارد.

هر فرد تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری است می‌باشد پس درصورت مشاهده‌ی تخلف تمام حساب‌های کاربری شخص مسدود خواهد گردید.

 قوانین و تبادلان مالی در بخش تعرفه‌ها ذکر شده و جزو قوانین سامانه می‌باشند.

درصورت انصراف فرد از حضور در کلاس پس از ثبت نام و پرداخت هزینه، اگر تا 20 روز مانده به شروع دوره اعلام گردد کل مبلغ ، تا قبل از روز شروع دوره نصف مبلغ و در صورت شروع دوره، 20درصد مبلغ به وی عودت می‌گردد.

 

 

دوره مقاله نویسی پیشرفته